70Kişi Şuanda
Sohbet Ediyor

Hemen Sohbete Başlayın

Seslimobilchat

Seslimobilchat uygulaması olarak adlandırılan bu uygulama SesliDeniz.com internet sitesinin verdiği chat uygulamasından ibarettir. Gelişmiş yazılım içeriği sayesinde mobil cihazlardan da kullanılabilen seslimobilchat uygulaması, chat sitesi ile sohbet etmek isteyenler için vazgeçilmez bir platform haline gelmiştir. 

Mobil Cihazla Kameralı Görüşme

Mobil cihazlardan kullanıma son derece uygun olan bu uygulama sayesinde mobil cihazlarınızı iyi bir sohbet aracı olarak kullanabilirsiniz. Mobil cihazınızın kamerasını kullanarak bir taraftan sesli sohbet yaparken bir taraftan da sohbet ettiğiniz kişiyi kameradan görebilirsiniz. Bu özellik sayesinde canlı görüşme imkanına kavuşarak tanıştığınız kişinin görüntüsünün nasıl olduğunu görebilirsiniz. 

Yüksek Kaliteli Görüşme İmkanı

Chat sitesi, sesli ve görüntülü konuşmada mobil cihazınızın kamera ve mikrofon kalitesi ile eşdeğerde bir görüşme kalitesi sağlamaktadır.  Chat sitesinin yüksek çözünürlük sağlayan yazılımı sayesinde mobil cihazınıza ek bazı özellikler sağlaması sayesinde daha da kaliteli bir sohbet ortamına ulaşmak için SesliDeniz.com internet sitesini kullanmalısınız.

Üyelik Şartları Nelerdir?

Chat sitesine üye olmak için ana sayfada bulunan üyelik sayfasına giriş yapmak gerekmektedir. Üyelik sayfasında üyelik bilgileri ile ilgili alanlar doldurularak onaylandıktan sonra chat sayfasına giriş yapılabilmektedir.

Üye olurken kendi isminizi kullanarak üye olabileceğiniz gibi bir rumuz alarak da üye olabilirsiniz. 

Ücretsiz ve kolay kullanım özelliklerine sahip bu chat sitesi, telefonlarınıza yüklenirken herhangi bir sorun yaşanmasına sebebiyet vermemektedir. Kısa sürede yüklenen chat  sitesi fazla alan kaplamayan bir kapasiteye sahiptir.  

Yazar : CemMm.!!
09 May Paz 14:15
136 Görüntüleme

Etiketler: Seslimobilchat ,


Gönder

Popüler Yorumlar